Costa Brava desperation

Just came back from the Costa Brava trip as I took couple days in south of France with my girlfriend after the competition. I needed it a lot.

It has been my worst event I remember. We did 6 races in a different conditions and I didn’t managed to make even one with good result and it didn’t matter if it was weather for 8.6 or 7.0. Everything was wrong. I had a my worst starts ever, I couldn’t get into the rhythm and as always little bit of pity. I felt like my “first time”. And it looked pretty oke before the event as I was sailing couple hours the day before with the other guys and I was quite happy overall. Even my heath was pretty stable and I felt strong. Strange I would say. Anyway other disaster event behind me and I hope it is the last one. With couple days break and a few consultations I have some ideas what was ( or is) the problem and now I have to work on it to get ready for the Fuerte and finally make some good results I need.

 

Včera v noci jsem dorazil zpět z Costa Brava, kde jsem po závodě strávil několik dní s mou přítelkyní na jihu Francie. A upřímně řečeno jsem je po předvedeném výkonu potřeboval.

Letošní C.B. byl asi můj nejhorší závod v PWA, který si pamatuju. Odjeli jsme celých 6 eliminací a mě se nepodařilo zajet ani jeden rozumný výsledek a bylo úplně jedno, jestli foukalo na 8.6 nebo na 7.0. Všechno bylo špatně a já jsem nebyl schopnej s tim nic udelat. Děsný starty, vůbec jsem se nebyl schopen dostat do rytmu a k tomu opět smůla. Takhle špatně jsem snad nejel ani můj první závod na tour. A to to před závodem vypadalo velice dobře. Den před jsem 2 hodiny jezdil s klukama a byl jsem fakt spokojenej. Dokonce i zdraví po celou dobu drželo a cítil jsem se konečně docela dobře. Je to fakt divný. Každopádně je potřeba celou záležitost už hodit za hlavu, zapomenout a soustředit se na to, co vylepšit. S několika denním odstupem a několika konzultacemi už asi víme, kde je chyba a tak je potřeba ji odstranit a připravit se na Fuerte, kam odlétám za 3 týdny. Už by bylo na čase, aby se opět začalo dařit.

photo: Carter/PWA, Jose Pina