Podzimní nechranická klinika se povedla!

Ve dnech 22.-23.9 se konečně uskutečnila letošní nechranická klnika. Po několika zrušených termínech jsem se modlil, aby nás alespoň tentokrát vítr podržel a nakonec se podařilo.

Jak to tak bývá z původních 12 přihlášených a několika dalších čekatelů nakonec v sobotu ráno dorazilo 8 windsurfařů včetně dvou děvčat a výuka mohla začít. Celé dopoledne jsme tak strávili teorií jízdy a tuningem materiálu na břehu, aby po obědě dorazil slibovaný západní vítr a my až do šesté jezdili na vodě. Navíc svítilo celý den slunce a teplota se pohybovala kolem 16C. Prostě super podzimní den, který jsme završili rautíkem v chomutovském hotelu Mertin. Na neděli sice předpověď nebyla a nakonec ani nefouklo, ale my jsme nezaháleli a celé dopoledne se věnovali video coachingu. Kliniku jsme završili obědem, který nám zbyl z předešlého rautu a poté se všichni rozjeli zpět do svých domovů.

Já bych rád poděkoval všem za jejich účast a dále moji Gedžitce, která my se vším fantasticky pomohla. Doufám, že moje rady a typy všem zúčastněným pomohou k tomu, aby se na vodě neustále zlepšovali.

A přiští rok??? Už teď je jasné, že v klinikách na našich vodách budu pokračovat. Na jaře dám vědět kdy a kde! Ještě jednou děkuju všem z Mlýnů i Nechranic.

foto: martinaprasilova.com